05462144154
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

BAHÇE MOBİLYALARINIZ BU YAZ NTCONCEPT'TEN!

NtConcept bahçe mobilyaları, yazın enerjisini dış mekanlarınıza taşıyor.
Açık havanın keyfini çıkaracağınız bahçe ve balkon konforunuzu oluştururken, kendi stilinizi ortaya koyabileceğiniz bahçe mobilyaları Ntconcept'te. Çeşitli ve özgün tasarımlarla, dış mekan alanlarınızı birleştirerek, yaz aylarının vazgeçilmezi bahçe ve balkonlarınızı istediğiniz görünüm ve şıklığa kavuşturabilirsiniz. Dekorasyon tarzınızı var ederken aynı zamanda dar ve geniş dış mekan alanlarınızı fonksiyonel seçimlerle daha pratik ve dönüştürülebilir kılabilirsiniz.

Bahçe Mobilyaları Hangi Malzemelerden Yapılır?


Bahçe mobilyaları pek çok malzemeden yapılır. Doğal ahşap ürünler, dış mekan ürünleri endüstriyel tasarımlarda kendini var ederken, bahçe ve balkonlarınıza modern bir yorum katacaktır. Bahçe mobilyaları malzemelerimiz %100 dağal ahşap'tır.

Bahçe Mobilyaları Balkonda ve Terasta Kullanılır mı?


Dış mekanlarınıza hareket katacak Ntconcept bahçe mobilyaları balkon ve terasta da güvenle kullanılabilir. Dış mekan şartlarına uygun mobilyaları tercih ederek, mümkünse kapalı alanda kış aylarını atlatabileceğiniz ürünler, dayanıklı malzemelerden üretilmişse üzerine örteceğiniz plastik bir koruyucu yeterli olacaktır.

DIŞ MEKANLARA NTCONEPT DOKUNUŞU!


Günün yorgunluğunu atacağınız dış mekanlarınızda, keyifli anlarınızda estetik bir görünüm kazandırmak şüphesiz modunuzu yükseltecektir. İhtiyaçlarınıza göre dekore edebileceğiniz dış mekanlarınızı ilk akla gelen masa sandalye takımlarına ilave başka ürünlerle taçlandırabilirsiniz.Koltuk takımı,salıncak gibi hem keyfinizi yerine getirecek, kendinizi özel hissedeceğiniz parçalar ile dış mekanlarınızda da tarzınızı yansıtabilirsiniz. Açık alanlarınızda kendinize özel alanlar yaratarak, yaşamınızı daha enerjik ve huzurlu bir atmosferle destekleyebilirsiniz.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.