www.NtMasif.com

  • Adresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi Ntmasif tarafından 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Ntmasif firması bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Ntmasif firması kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
  • Ntmasif firması iş bu sözleşme uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme elektronik postaları ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahiptir. İlgili forma girdiğiniz isim, e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri dışında bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri tarafınıza gönderilebilir. Üye iş bu sözleşmeyi onaylamakla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesine izin vermiş sayılacaktır. Bu bilgilendirme e-postalarından ayrılmak isterseniz, e-postanın alt kısmındaki ‘listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız” ibaresine tıklayarak, ya da ntmasif satış temsilcisine bu talebinizi ileterek, elektronik posta ve/veya SMS gönderim iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
  • Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL  güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem, kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.
  • Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren kullanım şartlarında yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Ntmasif bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır.
  • Ödeme sayfasında istenen kredi kartı ve şahsi bazı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmamakta, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ntmasif  veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödeme işlemlerinde tüm kredi kartı bilgileri doğrudan 128bit  şifreleme ve SSL güvenlik teknolojisi ile ilgili bankanın sunucularına gönderilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme esnasında sizden istenecek olup üyelik ve ya başka hiçbir sebeple sizden istenmeyecektir. 
  • Ntmasif firmamıza konuyla ilgili olarak  satis@ntmasif.com  adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Main Menu